Яблуко масою 150 г вільно падає з яблуні з висоти 1,9 метрів на землю. якою буде кінетична енергія

яблука перед ударом об землю? чому дорівнює його швидкість перед ударом? прийняти g ≈ 9,8 Нкг​ помогите пож

Ответы на вопрос

Отвечает Григораш Макс.

Відповідь:

37,2 м/с

2,7 Дж

Пояснення:

m=0.15 кг    h=1,9 м    v=?   E=?

===

v=√(2*g*h)=√(2*9.8*1,9)≈37,2 м/с

E=m*v²/2=0.15*37,2²/2=2,7 Дж