яблуко масою 200 г вільно падає з яблуні з висоти 1,6 метрів на землю. якою буде кінетична енергія

яблука перед ударом об землю? чому дорівнює його швидкість перед ударом? прийняти g ≈ 9,8 Нкг​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Ева.

m = 200 г = 0,2 кг

h = 1,6 м

g ≈ 9,8 Н/кг

Eк - ?

v - ?

По закону сохранения энергии:

Eк = Eп

Eк = m*g*h

Eк = 0,2*9,8*1,6 ≈ 3,14 Дж

Eк = m*v²/2

v = √(2*g*h)

v = √(2*9,8*1,6) = 5,6 м/с