Яблуко падає з висоти 5 м. Через скільки часу воно упаде, якою буже його швидкість перед ударом на

землю?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.
H=gt^2/2 ⇒t=√(2H/g)=1 с
V=gt= 10 м/с