Жарық сәулесі судан ауа шекарасына келіп 50⁰ бұрышпен түседі.Сәуленің ауадағы сыну бұрышын

анықтаңыз?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левин Максим.

sina/sinb=n

Sinb=sin50/n=0,766/1,33=0,576

b=arcsin(0,576)=35°