Одне число у тричі більше за інше а їх різниця дорівнює 132 . знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Белова София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число - х , тоді друге число - 3х Складемо рівняння:

3х - х = 132

2х = 132

х = 132 : 2

х = 66  одне число

3х = 3 * 66 = 198  друге число