1,Жазық параллель шыны пластинадан өткеннен кейінгі жарықтың судағы таралу жылдамдығыг анықтаңдар.

2. Су-шыны ортасының шекарасына жарық сәулесі 40° бұрышпен түсіп тұр. Сәуленің сыну бұрышын анықтаңдар.​ даю 15 баллов помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Rosinskis Sandis.

Ответ: 1-тап

c=3×10×10×10×10×10×10×10×10 м/с

n=1,33

U= c/n

U= 3×10(8) / 1,33 = 2.25 ×10 (8) м/с

Жылдамдық = 2.25 ×10(8) м/с

Объяснение: