3. Скипидардан шыныға өткен жарық сәулесі (n=1,5) түсубұрышы 45° тең болса, ал сыну бұрышы 33°.

(sin33°=0,5446; sin45°=0,7071)a) Скипидардың сыну көрсеткішін анықта[2]b) Скипидардың сыну көрсеткішінің мәнін пайдаланып, сәуленің шыныдағы жылдамдығын анықта с=3*10* м/с[2]​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркушева Настя.

Ответ: Ответ:

n=0.7071/0.5446=1.5

V=c/n

V=3*10^8/1.5=2*10^8

Жауабы:2*10^8

Объяснение: