Помогите 1.Жазық параллель шыны пластинадан өткеннен кейінгі жарықтың судағы таралу жылдамдығыг

анықтаңдар.2.Су - шыны ортасының шекарасына жарық сәулесі 40° бұрышпен түсіп тұр.Сәуленің сыну бұрышын анықтаңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

#1

Объяснение:

n=1.33

c= 3×10⁸ м/сек

v ?

Формула v=c/m

V= 3×10⁸м/сек / 1.33 = 2.25×10⁸м/сек