Снаряд, який дістав під час пострілу із гармати початкову швидкість 240 м/с, летить вертикально

вгору. На якій висоті над місцем пострілу його кінетична енергія дорівнюватиме потенціальній? СРОЧНООО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Алина.

Дано:

v0=240 м/с

h0=0м

——————

h - ?

Розв'язання

Ек = Еп (Е кінетична дорівнює Е потенціальній)

Ек = Еп = mgh

m*v0²/2=2mgh

h=v0²/4gh⁰

h=240²/4*10= 1440 (м)

Відповідь: h=1440 м.