Снаряд, який дістав під час пострілу із гармати початкову швидкість 300 м/с, летить вертикально

вгору. На якій висоті над місцем пострілу його кінетична енергія дорівнюватиме потенціальній?СРОЧНОО!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Відповідь:Дано: V0=300м/с

h0=0м

Ek=Ep

знайти: h

Ek0+Ep0=Ek+Ep

Ek0=mv0^2/2

Ek=Ep=mgh

mv0^2/2=2mgh

v0^2/2=2gh

h=v0^2/4gh

h=2250м

Пояснення: