Швидкість тіла масою 2кг змінюється за законом: v = 2 + 5t. Яка кінетична енергія тіла та його

імпульс в момент часу 2с ? Яку роботу виконала сила прикладена до тіла за 2с руху ? Даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сверчков Никита.

Дано: m=2 кг; V(t)=Vo+at=2+5t; t=2 c; Ek - ? p - ? A - ?

-----

Vo=2 м/с;

а=5 м/с² (см. дано)

V(2)=2+5*2=12 м/с

р=mV=2*12=24 кг*м/с

Е(2)=mV²/2=2*12²/2=12²=144 Дж

А(2)=F*S=ma*(Vot+at²/2)=

2*5*(2*2+5*2²/2)=10(4+10)=140 Дж.

Ответ: 144 Дж; 24 кг*м/с; 140 Дж.