Стріляючи з іграшкового пістолета, хлопчик розтягнув його пружину на 8 см. Розрахуйте швидкість, із

якою з пістолета вилітає в горизонтальному напрямку кулька масою 10 г, якщо жорсткість пружини становить 100 Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Ответ: 8м/с

Объяснение:

Дано:

х=8см=0,08м

m=10г=0,01кг

k=100Н/м

-----------------

V-?

kx²/2=mV²/2

V=√(kx²/m)=√(100*0,08²/0,01)=8м/с