Потят везе вагони із швидкістю 72 км / рік , та розвиває потужність 800 кВт Знайдіть силу потягу


Ответы на вопрос

Отвечает Хайрутдинов Ильназ.

Ответ: 40кН

Объяснение:

Дано:

V=72км/ч=20м/с

N=800кВт=800000Вт

----------------

F-?

N=FV

F=N/V=800000/20=40000Н=40кН