Визначте масу олівця, який лежить на столі висотою 1 м і має потенціальну енергію 0,2 Дж. Прошу

більш подрібно, тому що це контрольна робота. Я даю 10 б.

Ответы на вопрос

Отвечает Чужекова Анжелика.

Ответ: 0,02кг

Объяснение:

Дано:

h=1м

Еп=0,2Дж

g=10Н/кг

--------------

m-?

Еп=mgh

m=Еп/(gh)=0,2/(10*1)=0,02кг