Визначте масу олівця, який лежить на столі висотою 1,2 м і має потенціальну енергію 0,3 Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Барчук Валерия.

Ответ:За формулою потенціальної енергії тіла в гравітаційному полі знаходимо масу олівця:

`Ep = m * g * h`

де `Ep` - потенціальна енергія, `m` - маса тіла, `g` - прискорення вільного падіння, `h` - висота підняття тіла.

Підставляємо відомі значення:

`0.3 Дж = m * 9.81 м/с^2 * 1.2 м`

Отже, маса олівця становить:

`m = 0.3 Дж / (9.81 м/с^2 * 1.2 м) = 0.021 кг`

Отже, маса олівця дорівнює 0,021 кг.

Объяснение: