Визначте масу олівця, що лежить на столі висотою 1 м і має потенціальну енергію 0,2 Дж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеголихина Даша.

Ответ: 0,02кг

Объяснение:

Дано:

h=1м

Еп=0,2Дж

g=10Н/кг

---------------

m-?

Еп=mgh

m=Еп/(gh)=0,2/(10*1)=0,02кг