При розряджанні батареї, що складається з 20 паралельно з ’єднаних однакових конденсаторів,

виділилося 10 Дж тепла. Визначте напругу, до якої були заряджені конденсатори, якщо ємність кожного дорівнює 4 мкФ.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

Так як Конденсатори з'єднані паралельно, то їх загальна електроємність = сумі всіх електороємностей: С=С1+С2+С3 +..так як конденсатори мають одиннаковую ємність, то загальна ємність знаходиться: С=N*C1 ( N - кількість конденсаторів, С1-ємність одного конденсатора) .

З=20*4*10^(-6)=8*10^(-5)Ф. з формули енергії конденсатора W=C * U^2 / 2, висловимо загальну різницю потенціалів U.

U=корінь квадратний з 2W / C.

U=n. кВ. з 2*10 / 8*10^(-5)=5*10^2 в. (500В)

U=500B.

Объяснение: