Яка початкова швидкість іграшкової ракети масою 300 г, якщо викинуті гази вилітають зі швидкістю

2820км/год? Маса газу менша маси ракети в 5 разів Помогите пожалуйста очень срочно!!! Даю сто балов

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.

Ответ: 156,7м/с

Объяснение:

Дано:

m1=300г=0,3кг

V2=2820км\ч=783,3м/с

m2=m1/5=0,3/5=0,06кг

----------------

V1-?

m1*V1=m2*V2

V1=m2*V2/V1=0,06*783,3/0,3=156,7м/с