Два вагони масами 20т і 50т, що рухаються назустріч один одному по горизонтальній прямолінійній

ділянці шляху зі швидкостями 8м/с і 2,5м/с, відповідно, зчіплюються після зіткнення. Нехтуючи опором руху, визначити модуль і напрямок швидкості вагонів після зчеплення.

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Дима.

Ответ: 0,5м/с; движение продолжится в сторону движения вагона m1

Объяснение:

Дано:

m1=20т

m2=50т

V1=8м/с

V2=2,5м/с

------------------

V-?

m1*V1-m2*V2=V(m1+m2)

V=(m1*V1-m2*V2)/(m1+m2)=(8*20-2,5*50)/(20+50)=0,5м/с

Вагоны продолжат движение в сторону движения вагона m1