Два вагони масами по 80 т рухаються в одному напрямі зі швидкостями 20м/с І 30 м/с відповідно.

визначте швидкість вагонів після їх зчеплення

Ответы на вопрос

Отвечает Барбарисова Алина.

Ответ:

V = 0.5м\с

Объяснение:

Дано :

m1=80т

m2=80т

V1=20м\с

V2=30м\с

m2*V2-m1*V1 = V*(m1+m2)

Решение:

V = (240-160)\160=80\160=0.5м\с