З якою швидкістю рухається тіло якщо імпульс 40 кг ма маса 30 г


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Илья.
Дано:
р=40кг*м/с
m=30г=0,03кг
Знайти:
v-?
p=mv→m=p/m=40/0,03≈1333,3м/с