У воді плаває крижина, об'єм надводноï частини якої дорівнює 30 м3. Обчис- ли об'єм пiдводноï

частини крижини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Губеров Владислав.

Объяснение:

Fa=pog V1 виштовхувальна сила

Fa= 1000 кг/м^3 * 10 Н/кг ,30 м^3 = 300000

H Fa = P виштовхувальна сила дорівнює

вазі крижини

P=mg = po Vg (де ро густина льоду) po*V*g -

V = P/po'g=300000 Н/ 900 кг/м^3 10 Н/ Kr = 33 M^3

надеюсь что правильно