Автомобіль рухаєця з швидкісьтю 108км/год. скільки часу йому потрібно щоб подолати 900м


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

30 сек

Объяснение:

t=S/V

V=108км/ч=30 м/с

t=900/30=30 сек