На будівельному майданчику лежить цегла, об'єм якої 4,5 м3. Скільки цеглин знаходиться в даному

блоці, якщо довжина однієї цеглини 0,25 м, ширина 12 см, висота 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Скачков Саша.

Ответ:

Відповідь:в одному блоці 2500 штук цеглин

Объяснение:

Формули:

V1=l1×l2×l3

V2(кількість цегли) = V(об'єм блоку):V1(об'єм цеглини)

Перетворення:

0,25м=0,25×100=25см

4,5м³=4,5×1000000=4500000см³

Розв'язання:

V=25см×12см×6см=1800см³

V2=4500000см³:1800см³=2500шт.