яку роботу треба виконати , щоб із цеглин , що лежать на землі , скласти стовпчик 3 n цеглин ? Маса

однієї цеглини m , товщина h.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Андрей.
В начальный момент h1=h\2

после складывания центр тяжести находится на h2=3*n*h\2


А=3n*m*g(3nh\2-h\2)=3nmgh\2  * (3n-1) - это ответ
Отвечает Полюхович Наталія.
За формулою робота рівна
А=F*l
де F це сила, прикладена до предмета
а l це відстань на яку ми змістили тіло
F=m*g
Оскільки кожну цеглу ми будемо підвймати на все більшу висоту то
l=h*S(n) де S(n) це сума арифметичноії прогресії з n елементів (цеглин)
S(n)=((1+n)*n)/2
підставляємо все в першу формулу
А=m*g*h*(((1+n)*n)/2)