Автомобіль їхав 3 години зі швидкістю 70км/год а потім ще 2 години зі швидкістю 50км/год яка

середня швидкість на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметова Зарина.

Ответ:

Знайдемо L за перші 3 год

L=t x v = 3 x 70 = 210 km

Знайдемо L за наступні 2,5 год

Формула та сама

L = 2.5 x 52 = 130 km

vсередня = (L1+L2):(t1+t2)=(210+130):(3+2.5)=340:5.5=61.2 км/год

Отвечает Муллаяров Артем.
1)70-50=20
2)20*2=40
Відповідь:40км/год