На якій відстані один від одного потрібно розташувати два точкові заряди 2,5 нКл і 6 нКл, щоб вони

відштовхувались із силою 2,4 мН?

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

Дано:

1)Початкова швидкість:

q₁= 2,5 нКл = 2,5·10⁻⁹ Кл

Початкова швидкість(2):

q₂ = 6,0 нкл = 6,0·10⁻⁹ Кл

Знайдемо силу:

F = 2,4 мН = 2,4·10⁻³ Н

Знайдемо Епсилон:

ε = 1

r - ?

                                            Розв'язання

F = k·q₁·q₂ / (ε·r²)

Ну і звідси вже все випливає, тому буде легше знайти, те що залишилось:

r = √ (k·q₁·q₂ / (ε·F)

r = √ (9·10⁹·2,5·10⁻⁹·6,0·10⁻⁹ / (1·2,4·10⁻³) ) = 7,5·10⁻³ м або краще сказати 7,5 мм(так простіше)

Відмітьте будь-ласка як найкраща відповідь

Объяснение: