ДАМ ОЧЕНЬ МНОГО БАЛЛОВ7.Розв'язати задачу. У каністру налили 20 л бензину. Чому дорівнює його вага?

Густина бензину становить 700 кг/м3. 26​

Ответы на вопрос

Отвечает Арабаджи Эмма.

Ответ:

1 л = 1 куб.дм 1 куб.м = 1000 куб.дм

V = 20 л = 20 куб.дм : 1000 = 0,02 куб.м - об'єм

р = 700 кг/куб.м - густина бензину

m = p * V = 700 кг/куб.м * 0,02 куб.м = 14 (кг) - маса бензину

Р = g * m = 9,8 Н/кг * 14 кг = 137,2 Н

Відповідь: вага 20 л бензину 137,2 Н.