У каністру масою 1,4кг налили 9л бензину. Яку силу треба прикласти, щоб підняти каністру? (Густина

бензину 710кг/м3) ТРЕБА ЯК ШВИДШЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Филишкан Максим.

Ответ:

63910 H

Объяснение:

m(бензин)=9*710=6390 кг

m(смеси)=6390+1,4=6391,4 кг

F=6391,4*10=63910 H