У каністру масою 0,8 кг налили 7,2 кг бендзину. Яку силу треба прикласти щоб підняти каністру


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Милана.

Ро=800 кг/м3,m1=0,8 кг, v=7л=7*10^-3 м3; Найти F. Решение: F=mg, m=m1+m2; m2=ро*v=800*7*10^-3=5,6 кг, F=(0,8+5,6)*10=64 H