СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 100 БАЛОВ У балоні об'ємом 50 л. знаходиться газ за нормальних умов

(t=0°C, p=100000 Па). Який об'єм займав би цей газ під тиском 1,5*10° Па при температурі 355°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Ответ: 7,7л

Объяснение:

Дано:

V1=50л=0,05м³

t1=0°C=273К

р1=100000Па

р2=1,5*10⁶Па

t2=355°C=628К

-----------------------

V2-?

Из уравнения Менделеева-Клайперона:

р1*V1/T1=р2*V2/Т2

выразим V2:

V2=p1*V1*T2/(Т1*р2)=100000*0,05*628/(273*1,5*10⁶)=7,7*10⁻³=7,7л