За даним рівнянням руху тіла х=-100+25t-2,5t² написати рівняння Vx=Vx(t) побудувати графіки

швидкості і прискорення. У який момент часу тіло зупинилося​

Ответы на вопрос

Отвечает Войчик Алінка.

Відповідь:

пояснення:

Дано рівняння руху тіла:

x = -100 + 25t - 2.5t^2

Щоб знайти швидкість, похідну x по часу:

v = dx/dt = 25 - 5t

Таким чином, рівняння швидкості:

Vx = Vx(t) = 25 - 5t

Щоб знайти прискорення, знову беремо похідну:

a = dv/dt = -5

Таким чином, прискорення є сталою і дорівнює -5 м/с^2.

Графіки швидкості і прискорення:

Щоб знайти момент часу, коли тіло зупинилось, розв'язуємо рівняння руху, коли швидкість дорівнює нулю:

25 - 5t = 0

t = 5 с

Тому тіло зупинилось в момент часу 5 с.