Десять однакових ламп ввімкнених паралельно в мережу з напругою 127 В. Визначити струм в

загальній частині кола,якщо опір однієї лампи 240 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Саша.

Ответ:

≈5.3 A

Объяснение:

Uo=127 B    R=240 Ом   n=10   Io=?

===

Ro=R/n

Io=Uo/Ro=Uo*n/R=127*10/240=5.3 A

===============================

Отвечает Котов Алексей.

Ответ:

Якщо припустити, що лампи з’єднані паралельно, напруга на кожній лампі буде однаковою, тобто 127 В. Опір однієї лампи дорівнює 240 Ом.

Використовуючи закон Ома, можна знайти силу струму через одну лампу:

I = V/R

I = 127/240

I = 0,5292 А

Оскільки лампи з’єднані паралельно, струм через кожну лампу буде однаковим. Отже, загальна сила струму в загальній частині кола буде:

I_total = I_lamp * кількість ламп

I_total = 0,5292 * 10

I_total = 5,292 А

Отже, сила струму в загальній частині кола становить 5,292 А.

Объяснение: