рівняння руху тіла має вигляд х=100-5t+2t^2. Запишіть залежність проєкції швидкості

рівноприскоренного руху від часу

Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Диас.
Для знаходження проекції швидкості рівноприскореного руху необхідно взяти похідну від рівняння руху по часу t.

Похідна від х за часом t дає швидкість v:

v = dx/dt

Знайдемо похідну від х по часу:

v = dx/dt = -5 + 4t

Таким чином, залежність проекції швидкості рівноприскоренного руху від часу має вигляд:

v = -5 + 4t НАДЕЮСЬ ПОМОГ