Дано трикутник ABC.AB + BC = 25 см,ВС + СА = 26 см,CA + AB = 27 см.Знайдіть периметр трикутника АВС

Срочно пжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Анастасия.

Ответ:

...

Пошаговое объяснение:

Ми маємо дані про суми сторін трикутника ABC:

AB + BC = 25 см ---(1)

BC + CA = 26 см ---(2)

CA + AB = 27 см ---(3)

Ми можемо скласти систему рівнянь, використовуючи ці рівності і позначивши довжини сторін як a, b та c:

a + b = 25 ---(1)

b + c = 26 ---(2)

c + a = 27 ---(3)

Ми можемо розв'язати цю систему, щоб отримати значення довжин сторін:

a = 14, b = 11, c = 12

Отже, периметр трикутника ABC дорівнює:

a + b + c = 14 + 11 + 12 = 37

Таким чином, периметр трикутника ABC дорівнює 37 см