велосипедист, який рухався зі швидкістю 10м/с загальмував і після гальмування його швидкість стала

дорівнювати 4м/с. знайдіть прискорення, якщо гальмівний глях дорівнює 24м.

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Кристина.

Ответ:

Прискорення становить 4 м/с^2.

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі нам знадобиться формула для прискорення руху, яка має вигляд:

a = (v - u) / t

де a - прискорення, v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість, t - час.

Задача надає нам значення початкової швидкості (u = 10 м/с) та кінцевої швидкості (v = 4 м/с). Ми не знаємо час, проте ми можемо використати інформацію про гальмівний шлях.

Ми можемо використати формулу для гальмівного шляху:

s = (u^2 - v^2) / 2a

де s - гальмівний шлях.

Підставивши в цю формулу відомі значення, ми можемо знайти прискорення:

24 = (10^2 - 4^2) / (2a)

24 = (10^2 - 4^2) / (2a)24 = 96 / (2a)

24 = (10^2 - 4^2) / (2a)24 = 96 / (2a)2a = 96 / 24

24 = (10^2 - 4^2) / (2a)24 = 96 / (2a)2a = 96 / 24a = 4 м/с^2

Отже, прискорення становить 4 м/с^2.