Яким номінальним струмом розряджають акумуляторну батарею ємність якої 100А/год, якщо вона

розряджається  на протязі 10 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сатыбаев Нурдаулет.

Для розрахунку номінального струму, який потрібно використовувати для розрядки акумуляторної батареї, можна скористатися формулою:

I = C / t,

де I - номінальний струм, C - ємність батареї, а t - час розрядки.

В даному випадку:

C = 100 А/год - ємність батареї

t = 10 год - час розрядки

Отже, номінальний струм буде:

I = C / t = 100 А/год / 10 год = 10 А

Таким чином, для розрядки акумуляторної батареї ємністю 100 А/год протягом 10 годин потрібно використовувати номінальний струм 10 А.