Конденсатор, ємність якого C1=2мкФ, заряджають до напруги U1=110B. Потім відєднавши від мережі,

його замикають на конденсатор, ємність якого С2 - невідома. Визначити ємність конденсатора С2, якщо він заряджається до напруги U2=44B

Ответы на вопрос

Отвечает Кучерук Сергей.
Дано C1=2мкФ   U1=110В     U=44 В   C2- ?


по закону сохранения зарядов

Q=Q1=Q2

C1*U1=C1U+C2U

C2=C1(U1-U)\U=2*66\44=2*6\4=3 мкФ

Ответ C2=3 мкФ