Акумуляторну батарею заряджали протягом 8 год. за напруги 2,5 в і сили струму 4 а. Який запас

електроенергії в акумуляторі?

Ответы на вопрос

Отвечает Талкиг Ваня.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі потрібно використати формулу для обчислення електричної енергії:

E = P * t,

де E - електрична енергія, P - потужність, t - час.

Для зарядки акумулятора потужність можна визначити, використовуючи формулу:

P = U * I,

де P - потужність, U - напруга, I - сила струму.

Замінюючи в цих формулах відомі значення, отримаємо:

P = 2,5 В * 4 А = 10 Вт

t = 8 год.

E = 10 Вт * 8 год = 80 Вт * год

Отже, запас електроенергії в акумуляторі дорівнює 80 Вт * год.