Задача (двома способами) Маринка посадила 2 рядочки по 9 корінців помідорів в одному ряду, а бабуся

посадила 5 таких же рядочків. Скільки корінців помідорів посадили разом Маринка з бабусею? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ломовцева Екатерина.
Маринка посадила 2 рядочки по 9 корінців помідорів, отже вона посадила разом 2 * 9 = 18 корінців помідорів.

Бабуся посадила 5 рядочків таких же помідорів, тобто вона посадила 5 * 9 = 45 корінців помідорів.

Отже, разом Маринка з бабусею посадили 18 + 45 = 63 корінців помідорів.

Другий спосіб розв'язку полягає у складанні чисел: 2 рядочки помідорів містять 9 + 9 = 18 корінців. Іншими словами, Маринка посадила 18 корінців помідорів. Бабуся посадила 5 рядочків помідорів, кожен з яких містить 18 корінців, отже, бабуся посадила 5 * 18 = 90 корінців помідорів. Тоді, разом Маринка з бабусею посадили 18 + 90 = 63 корінців помідорів.