Тіло масою 6 кг рухається вниз прискоренням,2 м/с². чому дорівнює вага тіла під час руху


Ответы на вопрос

Отвечает Минская Ульяна.

Ответ: 46.8H

Объяснение:

P=m(g-a) P-вага ?
Дано
m=6кг
a=2м/
c^{2}

g=9,8

Роз'вязок

P=6(9,8-2)= 46.8

Отвечает Вибодовська Анюта.
6кг вага тіла під час руху