СРОЧНО!!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!на більший поршень гідравлічного пресу діє сила 20кН площа великого поршня

200см2 а малого 6см2. Визначити силу що діє на малий поршень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Леонид.

Ответ: 0,6кН

Объяснение:

Дано:

F2=20кН

S2=200cм²

S1=6см²

---------------

F1-?

Согласно закона Паскаля:

F1/S1=F2/S2

Отсюда:

F1=F2*S1/S2=20*6/200=0,6кН