100 балів Координата х тіла, що рухається прямолінійно, змінюється з плином часу за законом х =

х(t). Маса тіла т. Обчисліть модуль рівнодійної сил, прикладених до тіла. m=300 x=8t+2t^2

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Адриан.
Початкова координата тіла дорівнює x₀ = 0, оскільки не задано інше.
Щоб обчислити рівнодійну силу F, необхідно знати другу похідну координати x по часу t:
a = d²x/dt²

Другу похідну можна знайти шляхом дворазового диференціювання виразу для х за часом:
x = 8t + 2t²
dx/dt = 8 + 4t
d²x/dt² = 4

Тому рівнодійна сила, яка діє на тіло, буде рівна добутку маси тіла на його прискорення:
F = ma = m * a = 300 * 4 = 1200 Н.

Отже, модуль рівнодійної сили, яка діє на тіло, дорівнює 1200 Н.
Отвечает Король Руфина.

Ответ:

Объяснение:.....