Координата x тіла що рухається прамолінійно змінюється з плином часу за законом x=x(t). Маса тіла m

обчисліть модуль рівнодійної сил m=40 x=16+6t+12t²

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Екатерина.
Для обчислення рівнодійної сили необхідно знати похідну координати по часу двічі.

x(t) = 16 + 6t + 12t²

x'(t) = 6 + 24t

x''(t) = 24

Рівнодійна сила F дорівнює добутку маси тіла m на прискорення a:

F = m*a

a = x''(t) = 24

m = 40

F = 40 * 24 = 960 Н

Модуль рівнодійної сили дорівнює 960 Н.