5. Заряд 8 нКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом -60 В у точку з потенціалом

20 В. Яку роботу виконало поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Галанова Настя.

Ответ:

Объяснение:

работа дорівнює A=q*(φ1-φ2)=8*10^(-9)*(-60-20)=-6,4*10^-7 Дж. Так як заряд переміщається з точки з меншим потенціалом в точку з великим потенціалом, то робота є негативною.