Заряд 10 нКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом –30 В у точку з потенціалом 60

В. Яку роботу виконало поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Слащёва Анастасия.

Відповідь: - 900 нДж

Пояснення:

q= 10 нКл=1·10⁻⁸ Кл

φ₁= –30 В

φ₂= 60 В

__________

A - ?

φ₁ - φ₂=A/q   ⇒   A=q(φ₁ - φ₂)=1·10⁻⁸·( -30 - 60)= - 9·10⁻⁷ Дж