Заряд 15 мкКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом 40 В у точку з потенціалом 30

В. Яку роботу виконало поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Шеин Леонид.

Ответ:

0.00015 (Дж) или 150 мкДж

Объяснение:

Дано:

q = 15 мкКл = 15·10⁻⁶ Кл

φ₁ = 40 В

φ₂ = 30 В

Найти:

А - работу поля

Решение:

А = q · (φ₁ - φ₂) = 15·10⁻⁶ · (40 - 30) = 0.00015 (Дж) = 150 мкДж.