1. Частинка з зарядом q, переміщуючись в електричному полі з точки з потенціалом 200 B в точку з

потенціалом Ф2, проходить рiзницю потенціалів 50 в. Електричне поле здiйснює роботу 1,6х10-17 Дж. Обчисліть значення заряду частинки та потенціалу Ф2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Конышева София.

Ответ:
3,2х10-19 Кл заряд частинки.  потенціал точки Ф2 дорівнює 250 В.

Объяснение:
З різниці потенціалів можна знайти напругу:

ΔV = V2 - V1 = 50 В

Робота електричного поля дорівнює добутку заряду на зміну потенціалу:

A = qΔV = 1,6х10-17 Дж

Звідси знаходимо заряд частинки:

q = A / ΔV = 3,2х10-19 Кл

З потенціалу Ф2 можна знайти напругу, знаючи, що різниця потенціалів між точками дорівнює 50 В:

V2 - V1 = 50 В

V2 - 200 В = 50 В

V2 = 250 В

Отже, потенціал точки Ф2 дорівнює 250 В.