Заряд 8 нКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом -60 Bу точку з потенціалом 20

В. Яку роботу виконало поле? Пожалуйста очень срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рысухин Максим.

Ответ:

-0,64мкДж

Объяснение:

A=qu

u=-ΔФ=Ф1-Ф2=-60-20 = -80 В

q=8нКл=8 *10^{-9} Кл

A=-80*8*10^{-9}=-0,00000064Дж = -0,64мкДж