Заряд 10 нКл перемістився в електричному полі із точки з потенціалом - 30 В у точку з потенціалом

60 В. Яку роботу виконало поле? Физика 10 класс, даю 50 баллов.ЗА СПАМ БАНЮ!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

A=q*(φ1-φ2)

A=10*10⁻⁹(-30-60)=-900*10⁻⁹ Дж=-9*10⁻⁷ Дж  -  это ответ.